SPÔSOBY PLATBY

V našom internetovom obchode je možné platiť online viacerými spôsobmi. Prvý z nich je platba prevodom priamo na účet spoločnosti Empero (spracovanie objednávky môže v tomto prípade trvať o niečo dlhšie). Ak si zvolíte online platbu kartou či prostredníctvom PayPalu, budete presmerovaní na domovskú stránku PayPal, kde si budete môcť vybrať spôsob platby (cez účet PayPal, alebo kartami VISA či MasterCard). Platbu internet bankingom uskutočníte prostredníctvom portálu 24pay, ktorý umožňuje rýchle uskutočnenie transakcií - okamžité platby (TatraPay, Poštová banka - platba online, UniPlatba, Viamo, VÚB Platby, SporoPay, ČSOB - Platobné tlačidlo) a bankové prevody (TatraBanka, Fio Banka, OTP banka, ČSOB, Poštová Banka, VÚB Banka, UniCredit, Slovenská sporiteľňa, Prima Banka). Pre viac informácií pozri https://www.24-pay.sk/. Posledným spôsobom je možnosť platby na dobierku, pričom zaplatíte za tovar pri dodaní balíka kuriérom zmluvnej prepravnej spoločnosti. POZOR! Nikdy nezasielame zákazníkom e-maily informujúce o zmene Vášho bankového účtu ani žiadosti o uskutočnenie tradičného bankového prevodu.


NÁKLADY NA DOPRAVU A DODACIA DOBA

Výrobky sú odosielané v priebehu 1-2 pracovných dní.
(Vzhľadom na prebiehajúce výpredaje sa čas dodania môže predĺžiť - budeme Vás informovať mailom hneď ako Váš tovar odošleme z nášho skladu. Ďakujeme za Vašu trpezlivosť a pochopenie.)

  • DOPRAVA OBJEDNÁVKY

    V prípade výberu dopravy objednávky prostredníctvom kuriéra spoločnosti Geis objednávateľ hradí poplatok vo výške 3 EUR. Ak si objednávateľ zvolí službu Zásielkovne, svoj balík si môže prevziať na vybranej pobočke z ponuky miest v rámci SR. Cena tejto služby je 2,49 EUR. Akákoľvek doprava je pri nákupe nad 40 EUR ZDARMA! Pokiaľ sú výrobky odosielané na Vašu adresu, kuriérska služba sa pokúsi doručiť zásielku na uvedenú adresu dvakrát. Po druhom neúspešnom pokuse o doručenie bude zásielka odoslaná späť do nášho internetového obchodu.

  • DODANIE OBJEDNÁVKY DO PREDAJNE

    V prípade výberu dodania objednávky do predajne Empero, Vám zašleme e-mail alebo SMS (ak ste uviedli číslo mobilného telefónu počas registrácie) s informáciou, že objednávka je pripravená k odberu. Zásielka bude na predajni po dobu 7 dní. Po uplynutí tejto doby Vás budeme kontaktovať, aby sme zistili, či si ju vyzdvihnete. V opačnom prípade bude tovar odoslaný späť do nášho internetového obchodu.