Záručná a popredajná služba

Záruka

Záručná doba na uplatnenie reklamácie na Tovar je 24 mesiacov. Ak je na Tovare, jeho obale alebo na návode k nemu pripojenom vyznačená lehota na použitie, neskončí sa záručná doba pred uplynutím tejto lehoty. Záručná doba začína plynúť odo dňa prevzatia objednaného Tovaru Kupujúcim. Ku každému zakúpenému tovaru je poskytnutý doklad o kúpe – elektronická faktúra. V prípade výskytu vady na objednanom Tovare má Kupujúci právo vadu reklamovať. Za účelom správneho posúdenia uplatnenej reklamácie je nevyhnutné, aby bol reklamovaný Tovar odovzdaný, resp. doručený Predávajúcemu. Tovar musí byť Predávajúcemu odovzdaný, resp. doručený čistý, suchý (t.j. textília, syntetický materiál resp. iný materiál, z ktorého je vyhotovený Tovar nesmie obsahovať vodu), kompletný a v súlade s hygienickými predpismi a všeobecnými hygienickými zásadami. Inak je Predávajúci oprávnený odmietnuť prebratie predmetu reklamácie. Viac informácií nájdete v čl. X. Všeobecných obchodných podmienok spoločnosti Empero: https://www.empero.sk/info/podmienky.14-dňový návrat

Pokiaľ výrobky nezodpovedajú Vašim očakávaniam, môžete ich bez udania dôvodu vrátiť v priebehu 14 dní odo dňa doručenia. Vrátený tovar však nemôže byť poškodený alebo nosený, jeho súčasťou musia byť všetky pôvodné originálne etikety a visačky. Nezabudnite na potvrdenie o realizácii nákupu, napr. faktúru alebo potvrdenie objednávky. Výrobky nám môžete vrátiť nasledujúcimi spôsobmi:

  • Osobne v sídle firmy

    V kamennej predajni a sídle firmy Empero s. r. o., Hurbanova 652/2, 085 01 Bardejov

  • Online / Vyplnením internetového formuláru

    Vyplnením internetového formuláru o vrátení tovaru v sekcii "Moje otázky", umiestneného na Vašom zákazníckom účte, následním zabalením produktov. Môžete použiť rovnaký obal, v akom ste tovar dostali. Môžete taktiež priložiť faktúru alebo potvrdenie, uľahčí a urýchli to proces vrátenia peňazí. Vyšlite tovar na našu adresu poštou alebo kuriérom.

Tovar, ktorý chcete vrátiť pošlite na nasledujúcu adresu:

Adresa pre vrátenie tovaru:

Empero, s. r. o.

Hurbanova 652/2

085 01 Bardejov

 

Vrátenie peňazí nastane v priebehu niekoľkých (maximalne 14) dní odo dňa obdržania Vašej zásielky (na bankový účet).

Pokiaľ chcete vykonať výmenu tovaru prostredníctvom e-shopu, musíte prejsť postupom vrátenia - poslať nám produkty späť a zrealizovať novú objednávku.

Stiahni si formulár odstúpenia od zmluvy: Stiahni formulár